JUUN - funkcjonalność i nowoczesne wzornictwo

23.02.2020

Żaluzje to jedne z najbardziej tradycyjnych i jednocześnie najczęściej wybieranych produktów naokiennych. Nie bez powodu - to również jedne z dających najbardziej precyzyjną kontrolę nad stopniem nasłonecznienia pomieszczenia osłon na okna. Tym bardziej spore zainteresowanie wzbudza pojawienie się obok klasycznych propozycji zupełnie nowego rozwiązania - żaluzji aluminiowej z charakterystycznym dotychczas dla plis (i ostatnio - rolet rzymskich) sterowaniem góra - dół.

Jak działa tego typu żaluzja? W dużym skrócie - system sterowania opiera się tutaj na dwóch wałkach - górnym i dolnym, które można przesuwać na dowolną wysokość okna, przesłaniając jego wybrany fragment i za pomocą których jednocześnie regulujemy nachylenie lameli. Sprawia to, że jednym ruchem możemy zarówno ustawić żaluzję na wybranej wysokości, jak i wyregulować kąt padania światła. Prosty montaż żaluzji do szyby lub profili okiennych nie ogranicza otwierania ani uchylania okien. Dodatkowo poprzez brak łańcuszków i sznurków do sterowania system ten jest bezpieczny dla małych dzieci.

Prosty system sterowania i brak dodatkowych elementów charakterystycznych dla tradycyjnych produktów naokiennych decyduje o niezwykle stylowym, nowoczesnym i niepowtarzalnym wyglądzie żaluzji Juun. Dużym jej atutem jest również szeroka, licząca niemal sto wzorów, paleta kolorystyczna lameli zawierająca zarówno pasujące do każdego pomieszczenia eleganckie, stonowane barwy, jak i modne soczyste kolory idealne do nowoczesnych wnętrz czy kolorowych pokojów dziecięcych. Opcje te wraz z możliwością wyboru koloru osprzętu pozwalają dopasować żaluzję Juun do niemal każdego wnętrza.

Ponieważ żaluzja Juun jest odporna na wilgoć, sprawdzi się w zasadzie w dowolnym pomieszczeniu, również w kuchni i łazience. Jak każda osłona naokienna typu góra - dół będzie perfekcyjnym rozwiązaniem we wnętrzach, które ze względu na uciążliwe promienie słoneczne o określonej porze dnia wymagają przysłonięcia fragmentu okna bez całkowitego zaciemniania pomieszczenia. Niemniej ze względu na połączenie tradycyjnych lameli z nowoczesnym designem jest to niezwykle efektowna propozycja dla niemal każdego wnętrza - zarówno prywatnego, jak i dla przestrzeni komercyjnych czy biurowych.

Skonfiguruj produkt według własnych potrzeb pod adresem: https://www.arolety.pl/oslony-wewnetrzne/zaluzje-poziome/zaluzje-aluminiowe-juun


Czytaj także: